Výsledky závodů 2018

 

                                                         

                               Memoriál M. Aliny

                                                         Lovecké kolo

                                               1. Kašprišin Jan

                                               2. Račák Jindřich

                                               3. Potoček Petr                              

            Závod Tříčlenných družstev

                                                  1. Bednář František

                                                      Šrom Petr

                                                      Potoček Petr

                                                  2. Bělík Michal

                                                      Vala Jiří

                                                      Vrbas Josef

                                                  3. Petrášek Tomáš

                                                      Moravec Jaroslav

                                                      Vrzal Petr

      Memoriál Václava Voborníka a Slávy Tomáše

                                          Automatický trap

                                                         1. místo - Jaroslav Moravec

                                                          2. místo - František Bednář

                                                          3. místo - Kašprišin Jan          

                                            Lovecké kolo   

                                                         1. místo - Koubek Václav

                                                           2. místo - Antonín Ředina

                                                           3. místo - Jaroslav Moravec

                             Velká cena Náchoda

                                  Automatický trap

                                                             1.místo - Archleb Vladimír

                                                             2. místo - Tomáš Leoš

                                                             3. místo - Čtvrtečka Karel

                  Halínský Pohár

                           Lovecké kolo

                                          1. místo - Leoš Tomáš

                                          2. místo - Franěk Jakub

                                          3. místo - Karel Jiří


                           Automatický trap

                                          1. místo - Moravec Jaroslav

                                          2. místo - Račák Jindřich

                                          3. místo - Šrom Petr


               Velká cena VF Electric

                              Lovecký parkur

                                             1. místo - Šrom Petr

                                             2. místo - Straka Ladislav

                                             3. místo - Potoček Petr

               Velikonoční Beránek

                              Automatický trap        

                                              1. místo - Archleb Vladimír

                                              2. místo - Potoček Petr 

                                              3. místo - Samek Václav

 

Výsledky závodů 2017

                  Memoriál M. Aliny

                                 Lovecké kolo

                                           1. místo - Archleb Vladimír 

                                            2. místo - Moravec Jaroslav

                                            3. místo - Tomáš Leoš

   Automatický trap

                                          1. místo - Archleb Vladimír 

                                           2. místo - Šrom Petr

                                           3. místo - Moravec Jaroslav

Závod Tříčlenných Družstev 

          1. místo - Šrom Petr, Potoček Petr, Bednář František

   2. místo - Mlíka Aleš, Vrzal Petr, Letáček Zbyněk

       3. místo - Heřmánek Martin, Karel Jiří, Tomáš Leoš


Svatováclavská cena (Memoriál Václava Voborníka a Ladislava Tomáše)

Lovecké Kolo

1. místo - Mlika Aleš

         2. místo - Ředina Antonín

   3. místo - Tomáš Leoš

Automatický trap

            1. místo - Moravec Jaroslav

      2. místo - Krejcar Daniel

          3. místo - Archleb Vladimír



    Halínský pohár

Lovecké kolo

                   1. místo - Ředina  Antonín 

  2. místo - Mlika Aleš

       3. místo - Podaný Miloš


Automatický trap

       1. místo - Herzán Václav

2. místo - Šrom Petr

    3. místo - Potoček Petr

Okresní přebor v Loveckém kole a Severském trapu

Lovecké kolo

          1. místo - Archleb Vladimír

    2. místo - Račák Jindřich

            3. místo - Panchártek Jindřich


Severský trap

                     1. místo -  Archleb Vladimír

          2. místo - Račák Jindřich 

3. místo - Plšek Jiří


Velká cena VF Eletcric

Lovecké kolo

 1. místo - Potoček Petr

   2. místo - Koloc Pert      

  3. místo - Šrom Petr       





2016

Memoriál M. Aliny

Lovecké kolo

 1.místo - Horký Jan 

2.místo - Mlíka Aleš

   3.místo - Tomáš Leoš


Automatický trap

1.místo - Šrom Petr

          2.místo - Heřmánek Martin

  3.místo - Tomáš Leoš

Závod tříčlenných družstev 

Lovecké kolo

1.místo - Potoček Petr, Šrom Petr, Bednář František

      2.místo - Herzán Václav, Tomáš Leoš, Heřmánek Martin

     3.místo - Maršálka Jaroslav, Archleb Vladimír, Jiří Karel


Nejlepší střelci tříčlenných družstev

     1.místo - Herzán Václav

2.místo - Šrom Petr

  3.místo - Potoček Per

Svatováclavská cena (Memoriál Václava Voborníka a Ladislava Tomáše)

Lovecké kolo

 1.místo - Horký Jan 

   2.místo - Tomáš Leoš

3.místo - Mlíka Aleš


Automatický trap

1.místo - Šrom Petr

   2.místo - Tomáš Leoš

          3.místo - Archleb Vladimír

O cenu města Náchoda

Lovecké kolo

     1.místo - Malina Rudolf

 2.místo - Tomáš Leoš

     3.místo - Račák Jindřich

 

Automatický trap

1.místo - Tomáš Leoš

      2.místo - Archleb Vladimír

       3.místo - Heřmánek Martin


Halínský pohár 53. ročník

Automatický trap

        1.místo -  Račák Jindřich

 2.místo - Šrom Petr

     3.místo - Potoček Petr


Lovecké kolo

     1.místo -  Poddaný Petr

       2.místo -  Koubek Václav

3.místo - Ždímal Jiří

Okresní přebor v Loveckém kole a Severském trapu

Lovecké kolo

        1. místo - Archleb Vladimír

     2. místo - Račák Jindřich

3. místo - Plšek Jiří  


Automatický trap

       1. místo - Archleb Vladimír

    2. místo - Račák Jindřich

   3. místo -  Potoček Petr


Velká cena VF Electric

Lovecký parkur

1. místo - Šrom Petr

     2. místo - Potoček Petr 

      3. místo - Koloc Martin  


Velikonoční střílení o velikonočního zajíčka  

Automatický trap

1. místo - Šrom Petr

      2. místo - Samek Václav

      3. místo - Račák Jindřich

 

 


2015

 

Memoriál M. Aliny

LOVECKÉ KOLO

1. místo - Valenda Ondřej

2. místo - Horký Jan

3. místo - Herzán Václav

Automatický trap

1. místo - Herzán Václav

2. místo - Šrom Petr

3. místo - Samek Václav


Svatováclavská cena

LOVECKÉ KOLO + Automatický trap

Skupina: A

1. místo - Valenda Ondřej

2. místo -Archleb Vladimír 

3. místo - Tomáš Leoš


LOVECKÉ KOLO + Automatický trap

Skupina: B

1. místo - Valenda Vilém

2. místo - Plesl Leoš

3. místo - Račák Jindřich

O cenu města Náchoda

LOVECKÉ KOLO

1. místo - Tomáš Leoš

2. místo -Klement Petr 

3. místo - Moravec Jaroslav

 

Automatický trap

1. místo - Herzán Václav

2. místo -Archleb Vladimír 

3. místo - Potoček Petr 

 

 

Halínský pohár

LOVECKÉ KOLO

1. místo -  Moravec Jaroslav

2. místo -Ing. Antonín Ředina 

3. místo - Mlíka Aleš


Automatický trap

1. místo - Potoček Petr

2. místo -Bednář Jaroslav 

3. místo - Šrom Petr


 

Okresní přebor v Loveckém kole a Severském trapu

 LOVECKÉ KOLO

1. místo - Račák Jindřich

2. místo -Horký Jan 

3. místo - Archleb Vladimír

 

SEVERSKÝ TRAP 

1. místo - Panchártek Josef

2. místo - Voltr Zdeněk

3. místo - Klement Petr 


LOVECKÉ KOLO 

   Družstva 

1. místo - HS Hejtmánkovice( Archleb, Maršálka,Panchártek)

2. místo - MS Rychnovek Olšiny (Račák, Šubr, Hardubej)

3. místo - MS Ratibořické údolí (Adámek, Horký, Mědílek) 

 

SEVERSKÝ TRAP

   Družstva

1. místo - HS Hejtmánkovice( Archleb, Maršálka,Panchártek)

2. místo - MS Rychnovek Olšiny (Račák, Šubr, Hardubej)

 

 

Velká cena VF Electric  

   

LOVECKÝ PARKUR 

1. místo - Pototček Petr

2. místo - Koloc 

3. místo -Šrom Petr

 

 

 


 

2014

 

Závod tříčlenných družstev 

LOVECKÝ PARKUR 

1. místo - Račák Jindřich, Potoček Petr, Šubr Michal 

2. místo -  Herzán Václav, Tomáš Leoš , Heřmánek Martin  

3. místo - Dvořák Jaroslav, Moravec Jaroslav, Plesl Leoš  


 

Svatováclavská cena

A

1. místo - Herzán Václav 

2. místo -Mlika Aleš

3. místo - Šubr Michal

B

1. místo - Vrzal Petr

2. místo -Šrom Petr

3. místo - Bělík 

 

O cenu města Náchoda

 LOVECKÉ KOLO

1. místo - Horký Jan

2. místo -Herzán Václav 

3. místo - Tomáš Leoš

 

Automatický trap

1. místo - Bednář Jaroslav 

2. místo -Herzán Václav 

3. místo - Moravec Jaroslav

 

Halínský pohár

 LOVECKÉ KOLO

1. místo - Mlíka Aleš 

2. místo -Tomáš Leoš 

3. místo - Horký Jan

 

 

Okresní přebor v Loveckém kole a Severském trapu

 LOVECKÉ KOLO

1. místo - Archleb Vladimír

2. místo -Račák Jindřich

3. místo - Plšek Jiří 

 

SEVERSKÝ TRAP 

1. místo - Plšek Jiří

2. místo - Archleb Vladimír

3. místo - Emmer Tomáš  

 

Družstva 

SEVERSKÝ TRAP 

1. místo - MS Bohuslavice n/M (Václav Voborník, Tomáš Emmer, Josef Januš)

 

 LOVECKÉ KOLO

1. místo - HS Hejtmánkovice Jetřichov (Jaroslav Maršálka, Vladimír Archleb, Josef Panchártek)


Velká cena VF Electric  

   

LOVECKÝ PARKUR 

 

1. místo - Barták Jiří 

2. místo - Pototček Petr

3. místo -Herzán Václav 

 


 

Cena Kamaráda 

LOVECKÉ KOLO A SEVERSKÝ TRAP

1. místo - Šubr Michal

2. místo - Moravec Jaroslav

3. místo -Tomáš Leoš 


         2013

Memoriál M. Aliny

LOVECKÉ KOLO A SEVERSKÝ TRAP

1. místo - Hlaváček Leoš

2. místo - Chylík Lubomír

3. místo - Mlíka Aleš 


Závod tříčlenných družstev 

LOVECKÝ PARKUR 

1. místo - Tomáš Leoš,Herzán Václav,Heřmánek Martin

2. místo - Potoček Petr, Račák Jindřich,Šubr Michal     

3. místo - Šrom Petr,Šrom František,Šrom Josef  


Svatováclavská cena 

 

LOVECKÉ KOLO

1. místo - Tomáš Leoš 

2. místo - Šrom Petr  

3. místo - Herzán Václav  


Velká cena Náchoda

LOVECKÉ KOLO

1. místo - Prokop

2. místo - Panchártek Josef  

3. místo - Tomáš Leoš  

 

 

 AUTOMATICKÝ TRAP

1. místo  - Bednář Jaroslav  

2. místo - Šrom Petr

3. místo - Panchártek Josef 

 

Velká cena Snajpr Týmu 

 

LOVECKÉ KOLO

1. místo - Valenda Ondřej

2. místo - Herzán Václav  

3. místo - Vrzal Petr 

 

 AUTOMATICKÝ TRAP

1. místo  - Šrom Petr 

2. místo - Herzán Václav

3. místo - Sehnoutka Miroslav 


Halínský pohár                  

LOVECKÉ KOLO

1. místo - Valenda Ondřej

2. místo - Mlíka Aleš 

3. místo - Tomáš Leoš

 

 

 AUTOMATICKÝ TRAP

1. místo - Herzán Václav 

2. místo - Moravec Jaroslav 

3. místo - Šrom Petr



OMS Náchod 

 LOVECKÉ KOLO

1. místo - Heřmánek Martin 

2. místo - Panchártek Josef 

3. místo - Januš Josef

 

SEVERSKÝ TRAP 

1. místo - Tomáš Leoš

2. místo - Panchártek Josef 

3. místo - Januš Josef


TŘÍČLENNÁ DRUŽSTVA - SEVERSKÝ TRAP

1. místo - Voborník Václav, Emmer Tomáš, Januš Josef  

 


Velká cena VF Electric  

   

1. místo - Herzán Václav

2. místo - Potoček Petr

3. místo - Šrom Petr 

 

          

 

                                                       Výsledky závodů 2012


Velká cena Skaličanu III. ročník

1. místo - Potoček Petr

2. místo - Herzán Václav

3. místo - Pražák

4. místo - Heřmánek Martin

 

Halínský pohár 49. ročník 

1. místo - Horálek 

2. místo - Mlíka 

3. místo - Račák

 

Velká cena Snajpr Týmu 

1. místo - Ing. Antonín Ředina 

2. místo - Ondřej Valenda  

3. místo - Filip Matějů

 

O cenu města Náchoda

          Lovecké kolo

1. místo - Peroutka Karel

2. místo - Moravec Jaroslav 

3. místo - Tomáš Leoš

          

          Americký trap

1. místo - Moravec Jaroslav

2. místo - Potoček Petr

3. místo - Jílek Vlastimil 

 

Svatováclavská cena 

skupina A

1. místo - Herzná Václav

2. místo - Tomáš Leoš 

3. místo - Račák Jindřich 

 

skupina B

1. místo - Šrom František

2. místo - Vrzal Petr 

3. místo - Hochman Miloš 

 

Závod tříčlenných družstev 

1. místo - Potoček Petr, Tomáš Leoš, Heřmánek Martin 

2. místo - Pražák František, Hlaváček Leoš, Bednář František 

3. místo - Šrom Petr, Šrom František, Šrom Josef 

 

Memoriál M. Aliny III. ročník 

          Lovecké kolo

1. místo - Moravec Jaroslav

2. místo - Panchártek Josef  

3. místo - Chylík Lubomír

          

          Americký trap

1. místo - Potoček Petr

2. místo - Samek Václav

3. místo - Peroutka Karel